KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878668
nr 1387 8668
Carl Stenberg. Signerad, daterad 1901, Badande barn. Olja på duk, 39x33, yttermått inklusive ram: 51x45 cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:05:44
29/3 13:14:17
29/3 20:00:43